אודות קיטס קלאב

בפשטות: קיטס קלאב הינה חברה אשר רוכשת מוצרים ממותגים ברמות הגבוהות ביותר ישירות מן המפעלים המורשים ומכירתם ישירות אליכם ללא פערי תיווך, ללא תשלומי עמלות, ללא הוצאות של שכירויות יקרות של חנויות פיזיות, משכורות לעשרות מוכרנים ועוד. הנגזרת: אתם נהנים ממוצרים ברמה הגבוהה ביותר ומחירים הנמוכים ביותר, וכל זאת היישר ממסך הנייד או המחשב, כאשר המוצרים נשלחים עד אליכם – ובחינם!

קיטס קלאב הינו האאוטלט היחידי בישראל לנעלי, ביגוד ומוצרי ספורט הממוקם באסיה עם משרדים ומחסנים בהונג קונג, סין, תאילנד ווייטנאם. כל המוצרים שנשלחים אליכם במכירה אישית באתר האינטרנט שלנו מגיעים אלינו לבקרת איכות קפדנית בטרם נשלחים אליכם מאתנו מבירת השילוח של דרום מזרח אסיה ומחוז גוואנגדונג אשר נמצאת בדרומה של סין על גבול הונג קונג. 

לאחר שנים רבות של פעילות ברחבי אסיה, ייצור וייצוא של סחורות רבות ומגוונות לעולם המערבי וחשיפה למפעלים ומוצרים שונים ומגוונים, נקרו בדרכנו קשרים למפעלים שונים ברחבי היבשת האסיאתית, אשר מייצרים מוצרים רשמיים ואיכותיים למותגים השונים ברחבי העולם. רכישה ישירה ממפעלים מורשים איננה דבר של מה בכך וכשנחשפנו לאפשרות שתהיה באפשרותנו לרכוש מאותם המפעלים ישירות, הבנו כי נוכל לחסוך ידיים רבות בדרכו של המוצר ליעדו הסופי על מדפי החנויות ולגלגל את ההפרש אליכם הלקוחות על-ידי מכירתו ישירות מאתנו אליכם: לקוחות הקצה.

זוהי בדיוק הסיבה שבישראל אין לנו מתחרים אמיתיים. דפי אינסטגרם או פייסבוק למיניהם שמוכרים מיני מוצרים ממותגים אינם בעלי שליטה על איכות המוצרים, מקורותיהם ורמת אמינותם ושליחתם נעשית ישירות מהספקים אל לקוחות הקצה (אליכם), מבלי שכלל ראו את המוצר ופיקחו על איכותו בטרם שליחתו.

עם השנים התגבש לקיטס קלאב בסיס מוצק ואיתן של אלפי לקוחות קבועים ברחבי ישראל ובעולם כולו ומרביתם מגיעים אלינו מהמלצות פה לאוזן של חברים, מכרים ובני משפחה. קהל לקוחותינו הינו קהל של לקוחות קבועים וחוזרים אשר נהנה מרמת מוצרים ושירות ברמה בינלאומית הגבוהה ביותר.

להמלצות לקוחות בעמוד האינסטגרם שלנו thekitsclub7: לחץ כאן
להמלצות לקוחות באתר האינטרנט שלנו: לחץ כאן